Пітчінг проектів: https://meet.google.com/yuf-evbx-wsz

Приазовський державний технічний університет (ПДТУ)– 19.11.2020 р.

12-00Відкриття Фіналу Хакатону. Вітання оргкомітет ПДТУКатегорія /Експерт
12-10Вітання Департамент Транспорту та зв’язкуБірюков М.М.
12-159 КОМАНДА ментор Ткачук Владислава Твердохлєбова Уляна (ПДТУ) Овчинніков Данило (ПДТУ) Пехтерєва Аліна (ПДТУ)Розумний транспорт та європейські стандарти міст Проект Velo Маріуполь
12-357 КОМАНДА ментор Березовська Анастасія 1. Литвиненко Олександра (МФК) 2. Мостовщикова Валерія (МФК) 3. Персіані Кароліна (МФК) 4. Писаренко Анна (МФК)Розумний транспорт та європейські стандарти міст Проект Велотранспорт
12-50Вітання Мариупольська Спілка МолодіЮртін М.
12-555 КОМАНДА ментор Стешенко Юлія Сташевський Микита (ПДТУ) Олейнік Богдан (МФК) Окороков Марія (МФК)Європейські стандарти міст Проект Екологічна освіта
13-156 КОМАНДА менторДєдкова Вікторія 1. Кузьменко Іван (МФК) 2. Єрьоменко Михайло(5 школа)Європейські стандарти міст Проект Екологія сміття
13-308 КОМАНДА ментор Дєдкова Вікторія Барковська Крістіна (МФК) Єфименко Каріна (МФК) Красуля Владислав (ПДТУ)Новий підхід – новий бізнес Соціальне підприємництво
13-45Вітання МетінвестТуріцина І.
13-504 КОМАНДАментор Фоменко Юрій 1. Баришева Анастасія (5 школа) 2. Козак Юлія (5 школа) 3. Морозова Анна (5 школа)Конкурентна промисловість – міцна економіка Підвищення престижності технічних професій для молоді
14-101 КОМАНДА ментор Медведєв Максим 1. Берестовенко Ярослав (5 школа) 2. Богданов Іван (5 школа) 3. Пініонж Олександр (5 школа)Конкурентна промисловість – міцна економіка Підвищення престижності технічних професій для молоді
14-30Вітання УТА логістикСахарова М.
14-352 КОМАНДА ментор Булигіна Аліна 1. Швейнова Анна (МФК) 2. Вдовиченко Марія (54 школа)Розвинутий агробізнес – стійкий регіон Нова агропродукція
14-553 КОМАНДАментор Ткачук Владислава Медведєва Олександра (ПДТУ) Мовчан Снежана (МФК) Назаров Дмитро (МФК)Бізнес – логістика для розвитку регіону Успішна агрологістика
15-1010 КОМАНДА ментор Хаджинова Марія 1. Байталжи Каріна (МПАЛ) 2. Голубєва Вікторія (МПАЛ) 3. Зарочинцева Аліна (30 школа) 4. Андрющенко Людмила (32 школа) 5. Тімановська Владислава (ММЛ) 6. Єлісєєва Марина (ПДТУ) 7. Потягіна Аліна (52 школа)Розвинутий агробізнес – стійкий регіон Агрокомпанії Донбасу
15-25Перерва та обговорення журі
15-45Оголошення результатів Хакатону та нагородження. Заключне слово
Розклад
0 0 голос
Article Rating
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Комментарий
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x